Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych [RODO]


Prosimy o wyrażenie zgody przez zaznaczenie odpowiedniej (lub wszystkich) opcji: *

ZGODY NIEZBĘDNE DO ŚWIADCZENIA USŁUG

Można zaznaczyć kilka odpowiedzi.

-Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę [Faris Natural ] w celu założenia i utrzymywania mojego konta użytkownika na warunkach opisanych w REGULAMINIE i przy zachowaniu przepisów rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

-Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.

-Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

-Zaznaczam wszystkie powyższe zgodyProsimy o wyrażenie zgody przez zaznaczenie odpowiedniej (lub wszystkich) opcji: *

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELACH MARKETINGOWYCH

Można zaznaczyć kilka odpowiedzi.

-Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa administratora danych] moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez [Faris Natural ] za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

-Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez [Patrycja Konieczna , NIP 997-016-10-27] w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.

-Zaznaczam wszystkie powyższe zgodyProsimy o wyrażenie zgody przez zaznaczenie odpowiedniej (lub wszystkich) opcji: *

ZGODY NIEZBĘDNE DLA WYSYŁKI NEWSLETTERA

Można zaznaczyć kilka odpowiedzi

-Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez [Faris Natural] przy ul. [sadowa 13] z siedzibą w [Łubnice ].

-Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez []Faris Natural przy ul. [sadowa 13] ] z siedzibą w [Łubnice ].

-Zaznaczam wszystkie powyższe zgody